Cetirizine 10 mg 20 tabletten
Antihistaminica bij allergische aandoeningen.
4 beoordelingen
Antihistaminica bij allergische aandoeningen.
Volwassenen en jongeren: 1 tablet (10 mg) eenmaal daags; Kinderen van 6-12 jaar die minder dan 30 kg wegen: ½ tablet (5 mg) eenmaal daags; Kinderen van 6-12 jaar die meer dan 30 kg wegen: 1 tablet (10 mg) eenmaal daags als één enkele dosis of ½ tablet (5 mg) tweemaal daags (’s morgens en ’s avonds).
- De werkzame stof in dit middel is cetirizine dihydrochloride. Een filmomhulde tablet bevat 10 mg
cetirizine dihydrochloride. - De andere stoffen in dit middel zijn microkristallijne cellulose, lactosemonohydraat, watervrije
colloïdale silicium, magnesiumstearaat, Opadry Y-1-7000 (hydroxypropylmethylcellulose
(E464), titaandioxide (E171), macrogol 400).
Symptomatische behandeling van :
- seizoensgebonden allergische rhinitis en conjunctivitis.
- chronische allergische rhinitis.
- pruritus en allergische urticaria.
Kan slaperigheid veroorzaken.
4 beoordelingen
3 mei 2023 20:48
Onmisbaar in een gezin met enkele gezinsleden met hooikoorts. We nemen het wel 's avonds pas in, aangezien het overdag anders kan leiden tot slaperigheid.
22 november 2022 16:10
Ook gelijk voor aantal maanden in 1 verpakking
15 maart 2022 13:46
Goedkoper en hoeveelheid voor meerdere maanden handig voor iemand met allergieën
12 juli 2021 14:37
Ik slik het hele jaar door als je chronische hooikoorts en stof allergie heb. Werkt prima en goedkoper dan in Nederland.